Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(50+ Saat ) Gerçek Projeler ile Sıfırdan Python Kursu

 (50+ Saat ) Gerçek Projeler ile Sıfırdan Python Kursu
Udemy Course (50+ Saat ) Gerçek Projeler ile Sıfırdan Python Kursu | NED
50+ SAAT Endüstriyel Catia'yı Sıfırdan İleri Düzeye Kadar Gerçek Projeler Yaratarak Öğrenin ! 4,5 (37 puan) Kurs Puanları, kurs kalitesinin adil ve doğru bir şekilde yansıtıldığından emin olmak için öğrencilerin verdiği puanların yanı sıra puan tarihi ve puan güvenilirliği gibi çeşitli diğer işaretler ile hesaplanır.
by Volkan Atış

What you'll learn
 • Python'ın içinde bulunan birçok kütüphane ile ilgili kullanım ve proje geliştirme
 • Hiçbir programlama bilginiz olmadan bile orta ve ileri derece Python programlama dilini öğrenirsiniz.
 • Kurs boyunca yaptığımız birçok örnek ile hem programlama mantığınızı geliştirirsiniz hemde Python ile ilgili gerekli tüm bilgileri bu kurstan öğreneceksiniz
 • Python gibi şuan Dünya'da en çok talep gören bir programla dili ile kendi projelerinizi kendiniz yazabilecek seviyeye gelirsiniz.
 • Python dışında Popüler frameworkler olan PyQt5,Tkinter ve Django ile gerçek projeler geliştireceksiniz
 Requirements
 • Temel Bilgisayar Kulanım Bilgisi
 • Klavye kullanımı
Description 
 
Öncelikle Merhaba Udemy'de 3. kursum olan Python programlama dili Türkçe kursuma hoş geldiniz. Sitede bulunan diğer 5 kursum İngilizce olarak hazırlanmış olup bu kurs ilk Türkçe kursumdur. Bu kurs ile birlikte sıfırdan başlayacak şekilde Python programlama dilini öğreniyoruz, diğer kurslarımdan edindiğim tecrübeler ve öğrenci öğrenme yaklaşımı ile çok daha başarılı bir kurs olduğunu düşündüğüm bu Python kursum ile programlama dili öğrenmek isteyen herkesin çok kolay bir şekilde takip edeceği bir kurs oluşturduk.

Kursun içeriği hakkında kısaca bahsedersek
 1. Kurs ile beraber temel Python dışında gelişmiş PyQt5 ,Tkinter ve Django Projeleride geliştirilerek sadece temel Python değil Python'a ait  en çok kullanılan popüler frameworkler ile de proje yapmayı öğreneceksiniz ve bu dillere tam hakim olacak şekilde bir kurs müfredatı işlenecektir.
 2. Derse başlamadan önce ve ders sırasında tüm bilgiler açıklayıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatıldı.
 3. Konulara daha çok gerçek hayattan örnekler verilerek somutlaştırılmaya çalışıldı.
 4. Konular işlenirken kolaydan zora doğru bir eğitim modeli seçildi ve her bir derste öğrenciye diğer derslerde öğrendiğinin üstüne bilgi koyacak şekilde örnekler verildi.
 5. Çekilen videolarda ses ve görüntü kalitesine önem verildi.
 6. Dersler bir öğrencinin sıfırdan başlayarak ileri ve orta derecede Python programlama dilini öğrenmesini sağlayacak şekilde dizayn edildi.
 7. Yeterli derece ve Python programlama dilinin temellerinin olduğu konular seçilerek öğrenciye gerekli olan bilgiler verildi.
 8. Tkinter ile gerçek projeler geliştirilerek nesne tabanlı programlama mantığını Tkinter ile öğreneceksiniz.
 9. PyQt5 ile gerçek projeler geliştirerek nesne tabanlı programlama mantığını tam olarak öğreneceksiniz.
 10. Django framework kullanarak gelişmiş 2 tane proje ile tam olarak Django framework ile ilgili tüm bilgileri edinip kendi projelerinizi yapabilecek seviyeye geleceksiniz.

Bu kurs ile Python programlama dillinin temellerini ve kullanım alanlarını öğrenerek şuan Dünya'da en popüler olan ve popülaritesi git gide artan programlama dünyasının en önemli dillerinden biri olan Python programlama dilini çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kurs müfredatı sabit olmayıp devamlı yeni videolar ve konular eklenmektedir.
Online Course CoupoNED
Online Course CoupoNED I am very happy that there are bloggers who can help my business

Post a Comment for " (50+ Saat ) Gerçek Projeler ile Sıfırdan Python Kursu"

Subscribe via Email